Alabama záloha na národní hra mistrovství vyfoukáním Michigan State

Jake Coker hráli hru ve své kariéře, hákování s Calvinem Ridley dva přistání, protože druhý-zařadil Alabama vysílal ho porazit č.3 Michigan State 38-0 ve čtvrtek v noci a postoupit na mistrovství game.Watson dostane Clemson minulost Oklahoma pro Orange Bowl, národní titul výstřel Čtěte více

Alabama (13-1) bude čelit č.1 Clemson (14-0) na 11 ledna v Arizoně hledá svého čtvrtého titulu v národním devět sezón pod trenérem Nick Saban. Příliv vypadal jako tým bez slabin proti overmatched Michigan State (12-2). Coker, slibný přenos Florida State, který seděl na lavičce většinu minulé sezony, byl téměř dokonalý. Nadřízený dokončeno 25 na 30 pro 286 yardů.Prváka Ridley byl skvělý, pruhy obránci na hluboké hodů a outfighting je na skok koule. Chytil osm povolení pro 138 yardů.

Jonathan Allen a divoký Tide obranný přední vyhozen Connor Cook čtyřikrát a nechá Sparťanů jen jeden výlet do červené zóny _ který skončil Cyrus Jones přerušením přihrávky u branková čára. Jones přidal vysoké krokování 57 yardů punt return přistání na příliv, který sotva musel použít Heisman Trophy vítěz Derrick Henry.

Velká dopravní zácpy, který nesl Crimson Tide čin většinu sezóny byl většinou jen role hráč proti obrany Spartans skládané, aby ho zastavili. Rozběhl se po dobu 75 yardů a zaznamenal dvě přistání.Poslední dělal to 38-0 v polovině čtvrté čtvrtletí. Oslava v té době byl docela krotký na Alabama postranní čáry. Henry dostal na hrudi čerpadlo z pochůzkář a některé poplácává na helmě před posadil vedle ventilátoru vychladnout.

Byl provedeno na den, jako kdyby to byla hra září proti jednomu z těch, nonconference košíčky.Dále jen ‚Bama fanoušci baví však vylomení‚SEC!‘Odříkávat a zpívala‚Sweet Home Alabama‘s tímto známým AT & amp‚Rolll Tide Roll!‘; T Stadium v ​​Severním Texasu, kde Alabama zahájil svou sezónu foukáním out týmu Big deset (Wisconsin), se proměnila v Tuscaloosa západ.

Jediný tým, aby se do College fotbalové Playoff každé ze svých prvních dvou sezónách bude hrát ve finále poprvé. Minulou sezónu Crimson Tide nemohl dostat přes semifinále, unavený od Ohio State University v Sugar Bowl.Okruh do jiné hry jako velkého favorita proti Velký deset mistrů, hráči Tide řekl, celý týden, že důraz byl lepší a jejich postoj mnohem vážnější.

Mluvili o tom, jak někteří hráči byli příliš znepokojeni, kde by být vypracovány nebo párty na Bourbon Street. V mrazivém Dallasu se nedalo nic dělat, ale praxe a to bylo v pořádku jimi. Michigan State přijal svou roli outsidera a přišli očekával, že rozdat si to s přílivem a dusí obranu a zatloukat Heisman vítěz. Sparťané útočné linie sledoval video z roku 1971 Ali-Frazier bojovat se připravit na to, co by měl být 15-round heavyweight záchvat. Místo toho to byl TKO.