Argentina zahřát na Světovém poháru v loňském osm s devíti pokusů o Namibie

Nebylo to rozloučení Namibie si zaslouží ale alespoň podepsány s úsměvem na tvářích. – jejich konečný akt pokus převod ze odstupující stojky Johnny Redelinghuys, která byla vhodně potěšující a vhodně neúspěšný

v té době by už dávno padl za oběť na Pumas ale nejsou první a na tomto důkazu nemusí být poslední – Juan Martín Hernández orchestrating devět pokusit dovádění, aby zajistily Argentina přistupují ke svému čtvrtfinále s Irskem v neděli jisti, že může emulovat třídu roku 2007 a dostat se na poslední čtyři.

bylo Namibie je nejtěžší porážka turnaje, nepomohlo absencí Jacques Burger a raném žlutou kartu za JC Greyling.Mohou alespoň vzít útěchu, že trvala o den déle než v Anglii, ale nyní ztrácejí Redelinghuys, který vyhrál svůj 50. čepici, a Burger do důchodu a drift ven z veřejného povědomí o další čtyři roky.

„A před několika lety jsem měla strach, protože tam nebylo mnoho mladých talentů, které pronikalo, ale tento rok máme čtyři kluci, které jsou jen 20,“řekl Redelinghuys. „Namibie rugby je na svém vrcholu, a doufám, že kluci mají na možné udržet na vlně. Doufám, že po představení jsme se smířit, že World Rugby nám dává větší podporu. Je to vždycky finanční problém v zemích, jako je ta naše.“

Argentina vyrobena 11 změn, ale stále zamíří do vyřazovací fází jako na turnaji v nejvyšším střelců.Jako vždy mají obrovskou šmouhu, ale také obrovskou škálu talentovaných záda – tady to pravé křídlo Matías Moroni, který zářil nejjasnějším, ale je nepravděpodobné, že by si udržel své místo. Přicházeli jako tmaví koně, ale Irsko bude mít jen sebe na vině, pokud nevidí, že se Argentína dostává na kolejnice.

“Tým má nástroje potřebné pro každou situaci, někdy potřebujete otevřenou hru Někdy uzavřená hra, ale naše zbraně mohou jít oběma způsoby, a to je klíč, “řekl hlavní trenér Daniel Hourcade. “Musíme vybrat správnou zbraň ve správný čas.Naše obrana byla velmi dobrá, ale stále je to nemusí zdát, že způsob, ale je to co do činění s riziky bereme.“

Moroni byl v náladě z off, vrhla se po sedmi minutách Hernández běží perfektní vnitřní linky na zmírnění v rámci pracovních míst. Pokutu od Santiago González Iglesias dělal to 10-0 ale Namibie se brzy zpět do tří měsíců, i když si hraje s 14, když Hernández byl vinen showboating a Johan Tromp shromáždili volný míč a rozběhl se pryč. Moroni reagoval tím kroutit přes srdce namibijské obrany a Horacio Agulla, populární v těchto částech po kouzla s Leicester Tigers, přešel po levé straně.Facundo Isa, od hnací palice a rozdrobený povrchovou úpravou z rekvizitu Lucas Noguera Paz zajištěno 36-7 poloviční úvazek náskok.

Namibie nejsou nic jiného, ​​ne-li temperamentní ale i GREYLING uchopil svůj druhý pokus poté, co Argentina byly znovu vinni přehnaný důraz.Argentina odpověděla druhou řadou předtím, než Matías Alemanno projel svou cestu za pokusem číslo šestý, ale jejich náhradník Marcelo Bosch byl poslán do hřbitova, aby se mohl vypořádat s Kotzem.

Cue kouzlo namibijského vzestupu S Chrysanderem Bothou se všemi zády, ale Leonardo Senatore, který se dostal do Argentiny sedmého pokusu, než Julián Montoya a Tomás Cubelli dokončili čísla osm a devět z blízké vzdálenosti, s Pumas opravdu mimo vodítko.

P> Byl to Eugene Jantjies s konečným výsledkem, ale poté, co Tjluee Uanivi, který jistě zajistil přesun do nejvyššího vedoucího klubu před dlouhou dobou, roztrhl volný míč.Redelinghuys vzal konverze – to bylo naprosto nedostačující, ale zvednuta vysoká svými spoluhráči, nezáleželo na mák

.