Chicago bar nabízí pivo zdarma pro každého Cardinals homerun proti Cubs

Vzhledem k tomu, Cubs pokračovat ve své tlačit do konce klubu 107-letou mistrovství sucho v národním League Division Series proti St Louis Cardinals, ne všichni v Chicagu je na palubě. Zdaleka ne.

Jeden oblíbený bar na chicagském South Side, tradičně doménou fanoušků White Sox, nabízí zdarma pivo pro každého homerun odevzdán Cubs během série best-of-pět, což začíná pátek v St Louis.

McNally je nabízel podporu na jeho stanu ve čtvrtek DNAinfo Chicago hlášeny. Na baru Facebook page.By také vypadá to všechno znamená fandit Cubs.Jen si pamatujte: oni jsou ne smolař Více

Před zavedením inter-ligy hry v roce 1997, jediný soutěžní setkání National League je Cubs a American League White Sox se konala v roce 1906 World Series , Avšak zatímco kluby Windy City ne žokeje navzájem na pozici v průběžném pořadí, hlubší soupeření ztělesňující letité prvky třídní konflikt přetrvává.

White Sox, onstensible tým městské dělnické řadovými tradičně očerňovat Cubs fanoušci jako zastaralý yuppies zamilovaný do atmosféry Wrigley Field, tým je malebné, 101-letý ballpark, a větší zájem o myšlence baseballu než samotný baseball.Stoupenci strany klubu severu a velký odmítl řekl politika identity jako triviální a White Sox jako nápad, nebo ještě hůře, bederní alternativa.

Cubs, baseball je nejvíce had pokousal povolení, se snaží získat jejich první praporkem od roku 1945 a první World Series od roku 1908.

Povzbuzen hvězdného pitching Jake Arrieta, oni vyhráli 97 zápasů a porazili Pittsburgh Pirates v NL divokého karetní hry středečního rezervovat NLDS jednání proti jejich divizní úhlavní rivaly.

Arrieta, který dokončil pravidelné období se záznamem 22-9 a vydělal běh průměru 1,77, byl zhasnutý od All-Star přestávce.Druhá polovina éry pravák je 0,75 je na špičkové úrovni v historii hlavní ligy.

Nicméně, kandidát Cy Young Award bude k dispozici ke spuštění až pondělní Game 3 na Wrigley Field, detail bystře odkazoval čtvrtek na druhé straně Mcnallyho má stanu: ‘CUB FANS Kterého [sic] GONNA Pitch teď?’