Děti školního věku mohou navštěvovat základní globální síť společně

Děti školního věku mohou navštěvovat základní globální síť společně. Poraďte mu, doporučujeme dětské míst a informativní charakter hry, tady je odkaz. Můžete společně sledovat karikaturu, nebo stáhnout písničku jako dítě.
Je důležité, aby rodiče vysvětlit dítěti, že při jednání s virtuálními partnery by neměl sdílet informace o sobě: jméno své pravé jméno, bydliště, školy, oblíbená místa chodit. To může být nebezpečné, protože nikdo nemůže zaručit, že jiná osoba – dívku jménem Natasha dvanácti lety, ne statný chlap, který je přátelé s hlavy. Proto, dítě by se měli naučit, že registrace je správně podotkla vytvořil jméno – přezdívku, a ne dát své fotografie a obrazu (obrázek).
Musíme se učit děti být kritický, co bylo řečeno číst nebo na internetu. Ne vše, co je napsáno na místě – je pravda. Ne vždy dávají kvalifikovanou radu. Takže se nemusíte slepě důvěřovat WAN. Mimochodem, obecně tři zdroje nebyl zrušen. Například, pokud vaše dospívající dcera hledá informace o tom, jak se zbavit pupínků na kůži, to by měl odpovídat alespoň dva nebo tři zdroje informací, a ne ublížil tím, na radu laika.

21721806_600
Rodiče by měli učit dítě, aby se zabránilo konfliktům s virtuálními partnery, a to i bezvýznamná hádka může vést z vyjetých kolejí. Řekni mu, že to není nutné reagovat na urážky (nejlepší jen ignorovat, aniž by rozvoj konfliktu), a ne být hrubý partnery. Zdvořilost by měla být na prvním místě!
Děti základních a středních škol ve věku aktivně začínají učit počítače, což znamená, že den je blízko, kdy budou mít první výjezd na internetu. Jako rodiče chránit děti před škodlivými dopady celosvětové síti?
Za prvé, je třeba upozornit na nebezpečí, které mohou splnit dítě online. Například škodlivé stránky s explicitními obrázky a videa. Existují, samozřejmě, dobré řešení tohoto problému – speciální program, který vám neumožní přístup k počítači na zakázané stránky nebo fór. Tyto programy jsou navrženy speciálně pro dotčené o nalezení děti na internetu rodiče. Je nezbytné vytvořit takový program – a vaše dítě v naprostém bezpečí před škodlivými účinky těchto stránek.