Kromě obvyklých plážových aktivit

Kromě obvyklých plážových aktivit (banán, tablet, padáky, atd) je mnohem zajímavější: vodního parku “Amazonská” delfinárium “Nemo”, zábavní park, krokodýlí farmu, dětskou zoo, četné diskotéky, kavárny, bary, karaoke. Téměř všechny kavárny jsou otevřeny až do rána.
detskiii_otd_h_foto
V blízkosti hlavní pláže je jezero bahno, díky kterému má statut Golubitskaya Resort. Jezero je lákadlem obce. Jeho hloubka asi 2 metry a délka – 600 metrů. Jezero voda obsahuje sirovodíku a sulfidu-bottom bahna bahna. Mnoho velkým potěšením potřísněné toto bahno.

Bydleli jsme v Golubitskaya na tom levné ubytování beskydy, kolik dní, žila v soukromém sektoru na vysoké hoře. Až do hlavní pláže chodit na horu 20 minut, ale stoupání zpátky v horku poměrně obtížné. Proto pláž přešel přes obec autem. Lidé na pláži tááák moc. Podařilo se nám na návštěvu jen delfináriu, což se nám líbilo. Jak se ukázalo po návštěvě Utrish delfinárium – prezentace zajímavější a efektní, zvířata provádět mnohem složitější triky. Jednal těsnění, delfíni a beluga. Cena vstupenky – 700 rublů, a děti mladší než 5 let. – zdarma. Každý den projde po dobu 3 výkony.

Bohužel, v dopoledních hodinách déšť ustal, počasí je dobrá, naše Oslo skončila.
V tento den, máme v plánu navštívit muzeum poloostrova Byugde. Chcete-li získat k němu, jsme se rozhodli na speciální lodi, který běží od mola poblíž radnice. Celkově lze říci, výlet na lodi nebyly dojem – dav lidí, přístup na otevřenou palubu chybí. Procházky lodi podle plánu. První v 9-25, 9-55, dále v 10-25 a další. Zkontrolujte, zda plán předem je lepší, například v informační kanceláři. Měli jsme ji v brožuře, které jsme dostali při koupi Oslo-pass. Před Viking muzea a Folklore Museum levné ubytování beskydy jít na lodi by mělo být zastavení, a pak pěšky do kopce na samotných muzeí (tak, že až do tohoto bodu, podle mého názoru, lépe nastupte do autobusu číslo 30, který vás bude řídit přímo do muzea sám) do muzea Kon-Tiki se Fram a moře budete muset jít dvě zastávky.
Kon-Tiki Museum. Nenechte si ujít toto muzeum! V něm budete moci vidět sám voru Kon-Tiki,
Balzového raft “Kon-Tiki”
Balzového raft “Kon-Tiki”
a dozvědět se mnoho o cestě Thor Heyerdahl a jeho přátel na břehu Polynésie, vidět některé věci, cestující, sledovat film věnovaný této události (ruský jazyk nejen v angličtině).
Samostatná místnost je věnována výpravě napříč Tichým oceánem na rákosu voru Ra.
Mezi exponáty muzea – ​​expedice do “Ra”
Mezi exponáty muzea – ​​expedice do “Ra”
Hlavním lákadlem této místnosti – je, samozřejmě, sám člun Ra II.
V muzeu je zajímavé exponáty, které byly nalezeny Thor Heyerdahl ve svých expedicích.

Fram Museum. Muzeum věnované slavné lodi Fram. Zde si můžete nejen prohlédnout slavnou loď a postavit na jeho palubě,
U kormidla “Fram”
U kormidla “Fram”
Všichni na palubu!
Všichni na palubu!
ale také prozkoumat všechny jeho interiéru ubytování beskydy – kabina, držet, strojovna, atd.
Nenechávejte bez pozornosti a stojí oddaný polární expedice. Existuje také mnoho velmi zajímavých věcí – saních, stany, potřeb pro domácnost polárníků …
A když vaše děti unaví, můžete jít ven a střílet z pušky na kachny a jelenů, soutěžit, kdo má nejlepší reakci měřit své síly.