Lizzie Armitstead tvrdí, zlato, aby se stal světovou road mistr

Po několika letech frustrace, Lizzie Armitstead stal čtvrtým Britka vyhrál světový seniorský titul silniční závod, sedm let poté, co Nicole Cooke vítězství ve Varese, jízda na takticky perfektní závod v Richmondu ve Virginii, aby cílovou sprint z elitní vedoucí skupina, která přišla jen společně v závěrečných fázích 130 kilometrů event.Team MTN-Qhubeka změna názvu by mohlo vést k příchodu Mark Cavendish čtěte více

Po taktický závod, který přišel do života poslední dvě kola, v Londýně stříbrný olympijský medailista rozdělit Frontrunners s palčivou útokem proti směru pravá strana silnice, protože řešit krátkodobé, strmý vzestup guvernéra St, což vede k táhnout až do konce.

To ořezaný skupiny klesl na zvládnutelnou devět, ale s doprovodným rizikem, že by mohla mít opustil příliš mnoho energie za sebou a zaplatí cenu v závěrečném sprintu.Vypadal, jako by se snažila zachránit nohy, Armitstead zastavil as vůdci řešit postupné, do kopce, dokončit rovně, čeká na někoho jiného, ​​aby ujmout iniciativy; Nakonec Anna van der Breggen vyrazila dopředu, s Armitstead nástupu do postavení v jejím závětří před zahájením její finální úsilí v polovině cesty odložit Van der Breggen o půl délky kole.

„Jen jsem nemohl ‚t věřit,“ řekl Armitstead. „Nedostal jsem se k oslavě, protože jsem šel celou cestu na tomto řádku. Byl jsem na přední straně, Vedl jsem ho ven, čekání na spěch, který přijde, ale to nikdy nenapadlo.Musel jsem být trpělivý, dvě kola jet Testoval jsem jim na té strmé dlážděné stoupání, doufat, že někdo přijde se mnou, ale nakonec to bylo až do Německa myslím. Jsem rád, že ostatní týmy dát jezdce na přední straně.“Chybí spoluhráči kolem ní, když závodní tvrzené v posledních kolech, 26-letý neměl jinou možnost, než čekat na svůj čas, vědomi toho, že jako závod oblíbený – ona právě vyhrál celosezónní Světový pohár podruhé ve dvou letech – ona by být pečlivě označeny.Udělala jeden pokus na testování vody za sebou na hrozící devět jezdců útěku, se snaží překlenout strmé dlážděné stoupání Cromwell ulice, ale bezvýsledně, než se honit byl zvednut Němci.

její další úsilí přišlo v posledním kole, protože peloton uzavřen, poskytuje konečný impuls přepracovat poslední dva přeživší z pozdního útěku – Valentina Scandolara a Lauren kuchyni – jako přední běžci byly sníženy na pouhých 19. Tato snaha stručně vypadal, jako kdyby to bude trvat jí jasné, ale ona byla těsně označeno až dvě spalující výbuchy tempem ji dát na vrcholu světa.