Nábytek pro dětský pokoj – dětské vyvyšené postele

Vaše dítě… Takový podobný na vás a zároveň zvláštní. Jeho individualita se projevuje od dětství. Budete je důležité, aby jeho svět byl jasný a krásný. Takže pro děti si vyberete nábytek, Mr.Doors. A ne náhodou!

Dětský pokoj – to je osobní teritorium dítěte, kde tráví podstatnou část svého života. Charakteristickým rysem dětské je jeho víceúčelnost – to je ložnice a místo pro hry, a obývací pokoj a studovna. Proto, uspořádání interiéru a umístění nábytku by měly vzít v úvahu vše, co potřebujete pro naplňující život a na schopnosti opustit hodně volného místa.

Rysem nábytku Mr.Doors je právě možnost vytvořit interiér pro potřeby konkrétního dítěte s ohledem na jeho věk, potřeby, a co je velmi důležité, velikosti místnosti. Ať je náročný na kondici ani bylo dětské pokoje, můžete vždy umístit do ní požadovaný počet kusů nábytku!

Rodiče určitě potěší skříně pro oblečení, které mohou být vybaveny pod boty a potřebným počtem zásuvek (obvykle je mají v dolní části, aby se dítě mohlo samo sehnat potřebné věci). Otevřené police a regály jsou schopny odolat velkou váhu a jsou ideální pro knihy, hračky a cetky. Dětské vyvyšené postele různé konfigurace jsou vybaveny ortopedickými mříže a matrace, tak nepostradatelné pro zdravý spánek batolat. Psací stoly individuální formy mohou být vybavena speciálními nohami, které jsou schopné měnit výšku v závislosti na růstu dítěte.

Nábytek Mr.Doors umožňuje zvýraznit jednotlivé zóny dětské (herní, místo odpočinku a spánku, vzdělávací), vzhledem k tomu, všechny funkce místnosti. V malých místnostech jsou umístěny dětsky vyvyšeny postel a police, kombinované s psacím stolem. Postel může být vložen do výklenku, nebo být umístěny pod otevřenými policemi. Regály a kontejnery s koly, v případě potřeby přesunou na jakékoliv místo v místnosti, a dokonce i za její hranice. Společnost nabízí a dětské vyvyšené postele na “druhém patře”.

Takové výrobky, které si koupíte v obchodě Banaby – dětské vyvyšené postele

Takové rozložení nábytku umožňuje vytvořit velké množství míst pro ukládání věcí – skříně, zásuvky, police na poměrně omezeném prostoru. A možnost spaní v patře, určitě si na své přijdou i “chlapci ” a “malé fee”. Pro bezpečnost dětské vyvyšené postele jsou vybaveny speciálními

Takové výrobky, které si koupíte v obchodě Banaby – postýlky

.

Bezpečnost je klíčovým kritériem při navrhování dětského nábytku Mr.Doors. Veškerý nábytek splňuje vyroben z vysoce kvalitních dovážených materiálů (MDF a masiv přírodní dřevo). Desky nemají ostré hrany a jsou rezistentní vůči poškrábání japonskou fólií.

Vzhled nábytku Mr.Doors – barva, vzor, ornament – je schopen vzít v úvahu individuální vlastnosti a temperament dítěte. Široký sortiment laminované panely, smalty, dekorativní skla, zrcadla a plasty poskytují obrovský výběr při vytváření dětského nábytku. S tímto si můžete vytvořit interiér v jakémkoliv stylu – od klasické relaxační pro dívky do která je mladá high-tech.

Příslušenství K Mr.Doors do dětského pokoje potěší jejich obyvatel. Na dveřích skříně jsou umístěny vestavěné fotorámečky. Na zeď – panel pro cd. Police a regály mohou být doplněny o originální světla nebo vnitřní osvětlení.

Nábytek Mr.Doors pomůže vašemu dítěti harmonicky rozvíjet a každý den uskutečňovat nové objevy.