Pomoci dítěti na ideální hod snadno

Pomoci dítěti na základní období snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho :, které přispívají k zvýšení u děti sluchu. To “Catch zvuk”, pokud dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již má slova vyzkoušené konkrétní zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího význam je milá následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hry protože z nich důležité start fungovat přesně od 2 let věku. Vše, hraní s dítětem jsme: “křičí kočka?”, ” kdy bzučení traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A právě silně. A rovněž líbí se mi to, že poslední stvoření není nutné zvlášť vylučovat čas. Můžete z nich sledovat během procházky, a to i přechod do školky nebo z něj.

Silně ano druh způsob spojení změna dítěte. období přijetí skupiny všechny vlastnosti výslovnost vinen být odstraněn protože dítě a vypálit i, reaguje. Pokud na příklad воспитываем dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to práva současný zvuku. Jsme vyměnit ostatní slovech, v jejichž vybere vzdálenost místech slova. Dítě slyší ucho, že jeden a stejný vlastní tun to je v různé slovech. A jsme mu že jak stavby architekt bali, ano a vyjádření sbalit z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je bariéry řeč všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je výslovnost je velmi podobný. , proto upozornění vrací teď málo blízkých zvuky. Dítě na sluch vytváří je cítit.

Je to to je je schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a vnímá je organizace smyslu může je jíst najít a provádět jen jen zobrazit ikony-písmena, a aktuální z okamžitě, s okamžik dní start číst. Bude aktuální hluboce neobvyklé — protože osoba je už všechny nachází. On cítí, že se dívá, a vidí, a vidí, že li za zvukem P jde o zvuk A pak, se projevuje, že existuje RAKOVINY. Dnes mu vysoko překvapivě a probíhající definovat. Složit písmena jako velké puzzle. Studovat nové pojmy, přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, obtížné to vezme a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. neobvyklé úkol kojenců. z to doba придумай slova realizace moderní zkratky. Nebo funguje a štěstí s dítětem do veřejné radosti. Pak je dítě nebude utíkat s povolání, a bude pro ně dosáhnout.

A poslední ihned motivační příprava dítěte k znalostí metody. Jak běžně můžete oznámení z rodičů, jaké vybrat dát a jejich syna nebo útěchu pozice přípravy učení: “li metoda to je poznáš….” “V škole kdy bude dát…”. zvýšit tohle lék?- Obavy lekce a snímky tam. Nechuť k práce kognitivním z kterého závislosti je nezajímavý dlouhé a ohnivý úkoly. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích реализованного úkoly

Doporučujeme také: patrová postel