Silikonové láhve, stejně jako plast – lehké

Silikonové láhve, stejně jako plast – lehké, ne křehký, a odolává vysokým teplotám. Jejich vlastnost – je to, že mohou být vymačkaný, což může být užitečné při podávání silných směsi a pyré.
Tvar láhve určuje, jak to bude vhodné použít jej. Láhve přicházejí v přímé nebo složených tvarů, s širokým nebo úzkým hrdlem. Standardní úzká protáhlá láhev povlečení dostatečně kompaktní. Ty jsou obvykle vyrobeny ze skla nebo plastu. Avšak úzký láhev vymyje pouze s pomocí jejich kartáče. Láhev širokým hrdlem vyrobeny převážně z plastu a silikonu. Široký otvor usnadňuje naplnit láhev a umýt jídlo. Tvarové láhve vyrobené z plastu. K dispozici jsou lahve s neobvyklými tvary (trojúhelníkového, multi-tváří, žebrovaný), “tvarovým” a s otvory pro pohodlí obvodu. Tyto lahve jsou určeny pro starší děti, které vědí, jak udržet věci na vlastní pěst. Významné negativní – je obtížné umýt, a to i s kartáči. Lahve s otvory jsou nejvhodnější pro nápoje a potraviny pro silnější konzistenci raději kontejner s rovnými boky a speciální vyjímatelné rukojeti.
deti-komnata-design11
Kromě dalších typů lahví, je třeba zmínit antikolikovye modelu. Jsou plastu, mírně klenutá nádobu. Zvláštní odšroubovat, jejíž dno poskytuje vzduch do láhve povlečení. V důsledku toho se uvnitř láhve není vakuum, bradavka nebude držet pohromadě, a dítě nemusí přerušovat proces sání, polykání vzduchu. Tato láhev je doporučena pro kojence, kteří mají často střevní koliky, nebo jako preventivní opatření. Minus tyto láhve je, že se skládá z několika částí, které se obtížně umýt, a je-li to je nesprávné montáže láhve může unikat.

Samostatně říci o láhve bradavky. Bradavky jsou silikon a latex. Latex je měkčí, však má zvláštní vůni, s časté používání bradavky držet pohromadě. Silikon povlečení je odolnější a dlouho vydrží.
Také, zvláštní pozornost by měla být věnována otvoru v bradavce. Food by nemohlo volně téci z láhve. Dítě by mělo usilovat o sání. V případě, že směs toků příliš snadno mísí krmení dítě, může odmítnout prsa, bottle– přejídat. Při nadměrné síly, bude dítě se rychle unaví a hladovět. Vyberte si dudlík je nutné v závislosti na věku dítěte, v návaznosti na doporučení v lahvích. Vsuvka může být jeden nebo více otvorů, T-otvor ve tvaru písmene. Počet otvorů závisí na hustotě potraviny. Čím silnější je jídlo, je zapotřebí větší otvor.

Co hledat

Dejte přednost produktům známých výrobců dětských Banaby CZ výrobků. Jejich zboží nutně certifikován a projít různé testy.
Je lepší si koupit láhve a bradavky jednoho výrobce. Jsou ideální pro sebe, tam nejsou žádné netěsnosti.
Pro větší pohodlí, musí být láhev na štítku. Tažené značky mohou být vymazány, takže dát přednost konvexní označení.
Povinné doplněk pro láhev by měla být kartáč pro mytí Banaby CZ. Štětec a láhev jednoho podniku jsou dokonale sladěny. Nezapomeňte změnit štětec do 2-3 měsíců.
Advanced nákup odnímatelná rukojeť. Potřebují několik měsíců, kdy dítě mají touhu držet jejich vlastní láhev.