V počátcích to není nutné koupat dítě v moři – byť stříkající

V počátcích to není nutné koupat dítě v moři – byť stříkající v nafukovacím bazénu, nebo čas od času, namočí nohy v příboji. Tělo potřebuje zvyknout na vodě.
Foto: Shutterstock
bigstock-happy-family-at-airport-taking-69501124_600x400

Neměňte klimatu, pokud je dítě nemocné, nebo byl právě nemocní nebo musel na operaci. To platí pro všechny nemoci, včetně SARS. Při překračování stav může zhoršit, a pak to nebude mít žádný čas na odpočinek.
11

Nemusíte jít v horku červenec, kdy teplota překročí 25 stupňů. Cestovat s dětskou nejlepší posledním měsíci léta. Za druhé, by měl jít do ne méně než tři týdny aklimatizovat tělo dítě mohlo a pak se do moře a slunce nejvíce přínosů.
12

Jak můžete pečlivě dodržovat pravidla hygieny.

Přejeme vám všem hodně zdraví!

V srpnu 2015, náš přátelský rodinný jako součást otec, matka a syn 11 let na dovolené na poloostrově Taman. Dosáhl na svém autě. Došli jsme k poloostrově Taman na 4 krát a měl hodně vidět: vesnic Golubitskaya, Peresyp, Kuchugury Taman, Haymarket, Iljič, Veselovka, město Temryuk, Novorossiysk

Naše výlety a prohlídky v roce 2015:

1. Delfinárium v ​​Golubitskaya
2. Big Utrish
3. Cape Iron Horn a Salt Lake
4. Kerch (s turistickými informacemi)
5. Anapa
6. Angelynskaya Erik – lotosy

1. Golubitskaya

Jedná se o lázeňské město poloostrova. Podél moře na prvním řádku nachází v rekreačním středisku na druhém řádku – v soukromém sektoru a Mini. Podél všechny lóže jsou četné kavárny, obchody, stánky s nejrůznějšími plážovými doplňky. Hlavní hmota se nachází v blízkosti hlavní pláže.