Wallabies čekají nervózní čekání na fitness Davida Pococka pro zápas ve Skotsku

Vážné obavy přetrvávají vhodnosti vynikající Wallabies Flanker David Pocock, ale Austrálie opustili jakékoliv myšlenky na odpočinek hráčů pro nedělní mistrovství světa čtvrtfinále se Skotskem.

Pocock byl no-show at the Klokani operace obnovy v Londýně v neděli, místo pobytu v týmu hotelu s lékařským personálem pokračovat v práci na zraněného calf.What jsme se dozvěděli o Wallabies z jejich vítězství nad Wales | John Davidson Více

27-letý byl v ohromné ​​formě v tomto světovém poháru, což potvrzuje jeho postavení jako jeden ze světových skutečně elitní hráče a zároveň bude úspěšný přepnout na No8 a tvoří dynamickou zpět -row jeden-dva šídlo s vice-kapitán Michael Hooper.

Ale opustil sobotní odvážný 15-6 vítězství nad Walesu se zbývajícími po utrpění ránu do lýtka 20 minut.

Wallabies jsou přesvědčeni, že se nejedná o natržení, což by s sebou dobu zotavení dva až čtyři týdny i na nejnižším třídění poškození, případně vedlejší kolej na vlivné Pocock pro zbytek světového poháru.

Izrael Folau mezitím prošla oživení a zdálo se v dobré náladě, říkat spoluhráči mu bylo v lepším stavu, než na stejném místě v minulém týdnu.Svalil kotník ve vítězství nad Anglií, a ne vlak po většinu minulého týdne před prokazující jeho způsobilost ve čtvrtek.

26-letý šel s mírným kulháním v neděli, ale s Austrálií těší osmidenní obrat před dalším nedělním střetnutí se Skotskem, obrana trenér Nathan Gray byl optimistický ohledně šancí na obránce je.

„přitáhl lepší než minulý týden,“ řekl Gray. „Získání, že další den bude do neděle teď je opravdu důležité, a to byl bonus, že budou moci získat v horní části bazénu. -, že jsme se dostali, že další den oživení a my určitě bude používat“

Veteran centrum Matt Giteau také zapotřebí ošetření poté, co zhoršuje zranění žeber o víkendu, ale je považován za určitý startér čelit Skotsko.

Hooper vrátí z jednoho herního odpružení a slotu rovně zpět do svého č.7 dres, zatímco Sean McMahon a Ben McCalman, kteří oba zaujatý proti Walesu, bude bojovat o zbývající zadní řady místě by Pocock být k dispozici.

Kurtley Beale hrál off lavice a je přirozený stín přehrávač Folau.Ale Gray trvá na tom, že Austrálie má žádné úmysly odpočinku žádného hráče k odstranění přípravku.

„Víme, že závažnost této soutěže a my jsme ukázaly, že po celou dobu,“ řekl Gray. „Chceme, aby každý, kdo je k dispozici ke hře se dostat na hřiště a dodávat své nejlepší výkon.

„Když dáte na tom zlatém dresu to znamená hodně, a očekává se, že budete dávat vše, co může dát. Pokud ti kluci jsou in, to je fantastické. Když jsou pryč, pak oni jsou ven. Nemůžeme kontrolovat to.“